Collection: Cereals / Bars / Mixes
-
Snowflake mixes
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USDSnowflake mixes
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USDSnowflake mixes
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Ina Paarman's sticky malva pudding 500g
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Woolies baking mixes
Regular price From $9.40 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.40 USDWoolies baking mixes
Regular price From $9.40 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.40 USDWoolies baking mixes
Regular price From $9.40 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.40 USD -
Cadbury warm chocolate brownie mix 350g (UK)
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.50 USD -
Cadbury moist chocolate cake mix 400g (UK)
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Cadbury chocolate cookie mix 265g (UK)
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.50 USD -
Mix n Eat 250g (BB: 1 Oct 2025)
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price From $3.20 USDMix n Eat 250g (BB: 1 Oct 2025)
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price From $3.20 USDMix n Eat 250g (BB: 1 Oct 2025)
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price From $3.20 USDSale -
Jungle Oats Energy Bar
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $3.20 USDJungle Oats Energy Bar
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $3.20 USDJungle Oats Energy Bar
Regular price From $3.20 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price From $3.20 USD -
FutureLife oats
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USDFutureLife oats
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USDFutureLife oats
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USD -
PVM Energy Bars 45g
Regular price $3.30 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.30 USDPVM Energy Bars 45g
Regular price $3.30 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.30 USDPVM Energy Bars 45g
Regular price $3.30 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.30 USD -
SaleWeet-Bix
Regular price From $7.99 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price From $7.99 USDSale -
Weetabix 225g (made in the UK)
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Premier coarse braaipap 2.5kg
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USD -
Sold outMonati super mabela 1kg
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USDSold out -
Iwisa Maize Meal 1kg
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.50 USD -
Iwisa maize rice 1kg
Regular price $5.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.60 USD